Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akinek annyira nincs olyan...

Akinek annyira nincs olyan kézügyessége, hogy magától nagyon szépeket tud rajzolni, az tetoválni attól tud? (Itt első sorban nem portrékra gondolok)

Figyelt kérdés
Azért jutott ez eszembe, mert könnyebb mintáknál csak áttudja üttetni amit előtte rányom a testre, vagy nem?

2013. márc. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, elképzelhető.


De, én még nem láttam egy "tetoválót" se, aki nem tudna pöpecül rajzolni...

2013. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetoválni nehezebb, mint simán rajzolni.
2013. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:

Még az sem biztos, hogy fog tudni tetoválni, aki nagyon jól rajzol!

Ezen kívül a tetoválás nem úgy működik, hogy veszel 20 ezerért egy használhatatlan gagyi kínai szettet a neten, egy normálisabb felszerelés már több százezer Ft, az meg kicsit sok egy otthoni sufnitetkós poénkodáshoz.

2013. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:

1-es, én már sajnos láttam, az ő munkáikat próbálgatjuk kijavítani, takarni valami normális ábrával...


Mostanában mindenki tetováló akar lenni, mert az menő, aminek sajnos meg is van az eredménye.

2013. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 -es!


Bocsi!


Úgy akartam mondani, hogy Nem láttam még "JÓ tetoválóst", aki ne rajzolna le bármit. :D


Egyet értek Veled, nyilván, mint minden más szakmában, ebben is vannak kóklerek. :)

2013. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaja, értem amit mondtok, köszi!! :)
2013. márc. 4. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem tud rajzolni, az nem tud tetováló lenni. Persze, a felszerelést mindenki meg tudja venni, de munkája nem lesz. A tetoválás az festés, festeni pedig rajztudás nélkül nem lehet.
2013. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!