Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy 15 000 Ft értékű tetoválás...

Egy 15 000 Ft értékű tetoválás elkészítése mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Itt színes tetoválásra gondolok és tudom, hogy ez a tetoválástól is függ de úgy kb mennyi idő egy ilyen értékű tetoválás elkészítése?

2013. márc. 14. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem ár, hanem méret függő a dolog
2013. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Az árat pont az elkészítési idő függvényében adják meg általában, ami természetesen mintafüggő.

Ahol 5000 Ft egy óra, ott 3 órát tetoválnak rád ennyiért, ahol 10000 Ft egy óra, ott másfelet. Egy gyakorlottabb, profi tetováló nyilván rövidebb idő alatt készíti el azt, mint amennyi idő alatt egy kezdő.

Szőval az egész hely és tetováló függő.

2013. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első! Hát nem mondod? Komolyan? szted miért írtam a kérdésembe bele ugyan ezt? Sztem mert én is tudom. mind1

Második! köszi a "magyarázatot"! :)

2013. márc. 14. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Változó, hogy hol mennyi az alapár, van, ahol már 5ért is csinálnak, máshol 10 alatt el se kezdik. Olyan 2-3 óra körülire tippelem.
2013. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-3 óra? Oké köszi a választ! :)
2013. márc. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!