Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyiért tudnék ilyeneket...

Mennyiért tudnék ilyeneket eladni?

Figyelt kérdés

Hobbiból készítgetek ilyen apróságokat, viszont mostanában egyre többen kérnek tőlem, mindenfélét, hogy légyszi, csináld már meg. Én szívesen megcsinálnám ingyen is, de azért a munka meg az anyag, nekem sincs ingyen, viszont fogalmam sincs, mennyit illene kérnem.


A következők lennének a tételek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. márc. 24. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Számold ki, mennyi az anyagköltséget, és arra számolj még munkadíjat.
2013. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy szelet ág és néhány vonás filctoll tintája mennyit ér?

És mennyi a munkadíj? Kb 1-2 órát szoktam ezekkel szöszölni.

A kis fényes dolgok azok agyagból vannak, temperával festve és Technokollal lakkozva.

2013. márc. 24. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb.400-500 Ft.
2013. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy kinek csinálod. Mivel hobbiból dekupázzsal foglalkozom, hasonló cipőben járok. Szerintem a közelebbi barátaidnak anyagköltségért készítsd őket, a kevésbé közelieknek tedd rá a munkadíj összegét. Én a dísztárgy- és lakásdekoráció-boltokban szoktam nézegetni, hogy mennyiért lehet eladni az ilyen cuccokat, nagyon durva, nekem nem lenne pofám annyit elkérni értük, amennyiért a boltokban vesztegetik. Pont ilyesmit nem láttam még sehol, de mostanában sok helyen lehet pl. húsvéti ajtódíszeket kapni, azok alapján számolgathatod a munkadíjat.
2013. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nézd meg a meska.hu-n a hasonló tárgyakat, és ahhoz lődd be a saját áraidat.


Üdv R.

2013. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meskán szerintem durván magasak az árak, mint ahogy azt az egyik előző válaszoló is megjegyezte.

Én is kb. 4-500 Ft-ra gondoltam.

2013. márc. 24. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 400-600Ft-ig kéretsz értük.

Amúgy ügyi vagy! :)

2013. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!