Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék textilfestéket...

Hol tudnék textilfestéket beszerezni és mennyiért? Nagyon bonyolult használni az ilyeneket? Pólóra szeretnék mintákat rajzolni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

hobbi boltban, vagy dm, rosmann,

nem bonyolult csak fözni kell a ruhát a festékkel, soval vagy ecettel

van olyan is amit a mosogépbe kell tenni, az a legjobb sokkal egyenletesebb, bár olyat még nem használtam, hanem apukám, de nagyon szépek lettek a ruhák, amit ir annál nagyobb mennyiségü ruhát ne rakj bele, mert csunya lesz a végeredmény, azt hiszem átlag 500 ftok, de van réggebbi fajta amit nagyon elvétve lehet be szerezni azt én nem rég budapesten találtam 50 forintért egy lepukkant dohos boltban, meg is vettem mind, amugy tényleg 500-1000ft között mozog,

Mintát maximum batikolni tudsz vele, vagy hát kreativ megoldásokat kitalálhatsz, pl csöpögtetés vagy ilyesmi

de amivel nagyon szép mintákat lehet festeni polora az akrill,

bármit lehet vele, olyan szép lesz mintha vászonra festettél volna :)

sok sikert

2012. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utánajárok :)
2012. febr. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!