Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok akkor tudok rajzolni, de ha többen is vannak körülöttem már nem megy. Ha a barátaim vagy a családom nézelődnek körülöttem azt sem nézem jó szemmel. Valamiért ideges, feszült leszek, remeg a kezem és egy vonal meghúzására sem vagyok képes. Muszáj lenne változtatnom ezen mert szakkörökön, órákon társaságban vagyunk. Az emberek között nem tudok feloldódni. Ridegnek, szívtelennek, jégcsapnak titulálnak pedig nem vagyok ilyen. Annyira befeszülök és "félek", hogy egy szót nem bírok kinyögni nemhogy beszélgetni velük. Ennek hála nem is igazán élvezem a foglalkozásokat. Ezeken nem is rajzolok mert egyszerűen nem megy. A körülményeket tekintve nem sok értelme eljárnom hiszen így kidobott pénz. A tanár is próbálna segíteni nekem de így nem tud.

Kérlek adjatok tanácsokat hogyan tudnék változtatni mert ez így nagyon nem jó. Előre is köszi!



2013. márc. 28. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesítmény kényszer. Ha szerencséd van, kinövöd, vagy kikezeli egy doki.
2013. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez gyakran valamilyen fokú kisebbrendűségi érzésből ered, nem érzed maga egyenrangúnak a környezeteddel. Az önbizalmadat kellene erősíteni olyan értelemben, hogy elhidd, hogy egyenrangú vagy másokkal, sőt jobb is vagy bizonyos területeken. Próbálj a szavak, viselkedések mögé látni, és vedd észre, hogy a szerepek mögött ugyanolyan átlagemberek vannak, még ha jobbnak is akarják magukat mutatni. :))
2013. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!