Eladni a rajzaimat?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni, általában embereket, arcokat szoktam. A családom mostanság eléggé szűkölködik, így nem tudom, hogy érdemes lenne-e eladni néhány szebb rajzomat pl. a meskán vagy valami hasonló oldalon. Segítsetek nekem! Nektek lenne rá igényetek? Mennyi pénz jöhetne be ebből? VAGY esetleg pénzért rajzolni? Értitek.. küldenek nekem egy képet, amit lefestek vagy lerajzolok. Segítsetek kérlek! Titeket érdekelne?:)

2013. máj. 8. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagy keresete van, főleg elég sokan tudnak profi szinten rajzolni. Szerintem inkább hobbiból rajzolj és ne megélhetésből.
2013. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem megélhetésből tenném, fiatalka vagyok még, csak a családomnak szeretnék segíteni..:)
2013. máj. 8. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Megpróbálhatnál diákmunkát vállalni ezen a téren. Szoktak keresni portrérajzolókat Balatonpartra de szerintem bármelyik nagyvárosban lenne rá kereslet a túristák miatt, vagy érdeklődd meg fesztiválokon nem lenne e rá igény, mert szívesen elvállalnád. Sok sikert kíván egy sorstárs :)
2013. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
devianart, etsy, csak csak instán :))
2019. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!