Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek mit rajzoljak egy...

Szerintetek mit rajzoljak egy sulis pályázatra?

Figyelt kérdés
Van a suliban,egy olyan pályázat ahol lehet rajzolni az iskolával kapcsolatos rajzot és a legjobbakat felfestik az ebédlő falára..van ötletetek hogy mit rajzoljak?
2013. máj. 14. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Amikor általánosba jártam nálunk is sok ilyen volt, mivel az iskola névadója Szilágyi Erzsébet, így alap volt, hogy Mátyás király, fekete sereg, holló szerepeltek a rajzokon. Esetleg gondolkodj te is így a névadóval.
2013. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nekem Baross Gáborról nem igen jut eszembe semmi:/
2013. máj. 14. 19:51
 3/4 anonim válasza:

"a dualizmus korának kiemelkedő gazdaság-és közlekedéspolitikusa. A vasútügy fejlesztése terén elért eredményei miatt „vasminiszternek” nevezték"

Én, -ha az iskola épülete jellegzetes, nem egy snassz építmény- ötvözném a kettőt, az iskola és vasút, esetleg mozdonyok egy rajzon. Ha leleményes vagy, érted mire gondolok. Szerintem ügyesen meg lehet ezt csinálni.

2013. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem
2013. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!