Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzpályázatra mit rajzoljak?

Rajzpályázatra mit rajzoljak?

Figyelt kérdés
Van egy rajzpályázat, aminek a témája az egészséges életmód. Szeretnék rá nevezni, de nincs túl sok ötletem, hogy mit rajzoljak... Írjatok már ötleteket, akár képet egy rajról is küldhettek!:) És mielőtt még valaki írná.. IGEN, megnéztem már a google képeket... :) Előre is köszi!

2013. ápr. 19. 14:00
 1/8 ivilicious ***** válasza:
100%
hát én eléggé elvont egy ember vagyok,bizt vmi szürrealista félét csinálnék, pl egy bicikli alma kerekekkel, tündérrel rajta,ketrecben cigik meg alkohol,iylesmik a háttérben...
2013. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

A díjat is el fogod küldeni nekem?

Gondold végig, hogy mi káros a világban.

2013. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ivilicious ***** válasza:

vagy egy salátafejen üldögélő tünért aerobic cuccban :D igen,oda vagyok a tündérekért :D

vagy egy olyat,h egyik oldal világos, háttér tele van egészséges dolgokkal, ez a tündérke harcol a másik oldallal,ami sötét,egészségtelen dolgok a háttérben, és annak a képviselője meg egy démonszárnyas tündér füstölgően,züllötten :D

2013. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ivilicious, úgy örülök, hogy írtál ide:D

Azt hittem, hogy ilyen csak a mesében van....

2013. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Rajzold le azt,hogy növényt ültetnek az emberek,vagy egy magaságyásba ültetnek dolgokat,sportolást(én aerobicozom).A család közösen fogat mos,egyebek.én ezt rajzolnám!:D
2013. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A tündér miért kapcsolódik az egészséges életmódhoz?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ivilicious ***** válasza:
sehogy,de sztem jobban néz ki a kompozíció vele:D
2013. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pinát ! Szépet, egészségeset, rózsaszín szirmokkal !
2013. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!