Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tapasztalataitok szerint, ami...

Tapasztalataitok szerint, ami spontán készül, anélkül, hogy előre tervezték volna, jobb mint ami előre tervezett?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szenvedek egy művészivideóval(animáció) hogy elkészüljön, de rettenetesen sokat szenvedek vele. Az a baj, hogy ha el is jutok valameddig, hogy megcsináljam, akkor már nem egészen tetszik, felvételin kéne bemutassam, de ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy meglesz, viszont vannak már rövid, de jó probálkozásaim, amik olyan alapon készültek, hogy nem terveztem előre, csak lazán és nyugodtan csináltam, mégis érdekes lett, és nekem jobban tetszik, ha egyszerűbb is, mint a "forgatókönyves" törtetések.
2013. jún. 17. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!