Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a versek hogy tetszenek?

Ezek a versek hogy tetszenek?

Figyelt kérdés

[link] blogspot.hu/

Egyik haverom versei. Csak nekem mutatta meg, de másnak nem meri. Szerintetek kirakjam facebookra? Pozitív dolgokat mondanának? Vagy nagyon lehúznák? Nem akarok neki szart, csak egy kis önbizalmat akarok adni neki.



2013. jún. 17. 19:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, elítram

[link]

2013. jún. 17. 19:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Versnek csak a poén kedvéért mennének el... ötletesek, meg jópofák meg minden, de egy jó vers az ne már hogy ilyen silány legyen :) rapszövegnek viszont tökéletes :))
2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bandát akar majd, szóval lehet dalszövegnek szánja. fene tudja
2013. jún. 17. 20:30
 4/8 sándorjános ***** válasza:

Azért a titoktartás legyen az ő dolga.

Gondolom azért csak veled osztotta meg, mert bízik benne, hogy nem kürtölöd szét a világban.

2013. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Minden művészetnek megvan a célközönsége szokták mondani.


Félrehangolt Stratocasterrel hamiskásan énekelve, esetleg három számmal nagyobb gatyában lopott alapra rappelve teljesen jó, költészetnek maximum annyira költészet, mint amennyire az Ezerjó bor, a Smart autó, vagy Benk Dénes vicces.

2013. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd fel máshova a tudta nélkül, nem esne jól neki, és az önbizalmát sem növelné. Dalszövegeknek jók lesznek valószínűleg. Van blogja, az alkotásai felett ő rendelkezzen, az úgy jó.
2013. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aranyosak, de nem művésziek.

Nincs meggondolva, megtervezve, semmi tudatosság nincs bennük. A komolytalanság sose baj, de ezek csak olyan hasracsapottak.

2013. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valóban nem biztos, hogy jó ötlet felrakni, hiszen a barátod megbízott benned.

Amúgy nem rosszak, kis viccesek, bár nekem a trágár szavak nem emelik a művészi értékét, ettől nekem is rap szöveg érzésem van

2013. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!