Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » (kép) ha így rajzolok van...

(kép) ha így rajzolok van esélyem rá hogy fejlődjek vagy nagyon bénák?

Figyelt kérdés

tudom hogy elég bénák és kezdetlegesek :d csak így talán könnyebb mintha elmagyaráznám hogy most mennyire megy..



[link]


[link]


(ez a párnám mm azt másoltam le azért olyan alul) [link]


[link]



2013. jún. 23. 16:33
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia.

Esély van mindig a fejlődésre, próbálgass, rajzolj minél többet és ne siesd el, jó munkához idő kell. :)

Van hogy én is napokig dolgozok egy rajzol, türelem és nem bénák, nyugi :)

2013. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Egy óvódás rajzol így, Kata óvónéninek biztos tetszene, de másnak nem.
2013. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Persze, hogy van esély a fejlődésre. De rengeteget kell gyakorolni. És jó lenne , ha valamilyen szakkörbe járnál, kell a mester, aki segíti a fejlődést. Puha ceruzával rajzolj, jó papírra. A virág jó. Keress szakkört, meglátod egy idő után, meg sem érzed, hogy milyen sok munka kell, mert megszereted, és érzed, hogy haladsz.
2013. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az már egy jó pont, hogy felismerted, hogy van mit tanulnod. Egyetértek az előzőekkel, keress tanárt, vagy nézz netes oktatóvideókat, tölts le anyagokat, vegyél egy könyvet, vagy bármit, ami segít. Hajrá!
2013. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg ne pazarold erre az időd. Hátha akad valami, amiben valóban tehetséges vagy. Nem akarok itt szépelegni neked, hogy persze, gyakorolj, meg minden. Nincs érzéked. Ez van. Ha szeretsz rajzolni rajzolgass, járj tanárhoz, de sosem fogsz jól rajzolni. Sajnálom.
2013. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
( "de sosem fogsz jól rajzolni" -Kérdező, ne figyelj az ilyen horgerantalos itélkező "látnokokra" - azt sem tudják hány éves vagy, csak osztják itt az életreszóló ítéletet )
2013. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem vagyok látnok, hanem grafikus. Te is szakmabeli vagy?
2013. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
És tanítok is. Sok olyan gyerek jár hozzám, akit felheccelt, apuci, anyuci, hogy de tehetséges vagy kislányom, kisfiam, agyerek /tini pedig dühös magára, mert érzi, hogy nem tud teljesíteni. Aztán beiratják jobb agyféltekés oktatásra, ahol jobb esetben a perspektívát megtanulja másolni, vagy látni. Évek telnek el, heti 2x2 óra és 5000 forint úszik el egy gyerek és a család életéből. Aztán pár év múlva úgy gondol az egészre, mint egy kellemes, de tök felesleges kitérőre. Volt olyan tanítványom, aki mindig zenét hallgatott, míg rajzolt. Anyuci nagy tehetséget látnokolt benne. Nem volt az. Aztán egyszer a kedvenc számára elkezdett dúdolni. Elképesztő hangja volt. Imádott énekelni. Anyucinak mondtam, a rajz leo, az ének az irány. Azóta a kiscsaj már ismert énekesnő.
2013. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Van, amit nem lehet megtanulni és megtanítani sem... Sajnos. Viszont hiszem, hogy mindenki jó valamiben. Nem is biztos, hogy művészeti ágak valamelyikében. Ezt az utat kell megtalálni, lehetőleg még fiatalon. Mert annál nagyobb öröm nincs, ha valaki olyasmivel foglalkozhat,amiben kimagaslóan tud teljesíteni. Így lehet igazi alkotó egy lakatos, egy fodrász, sőt bérszámfejtő is.
2013. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tök mindegy, hogy mennyire "bénák" ezek a rajzok, vagy mennyire tetszenek rajztanárnak, grafikusnak, a fenti válaszolóknak. Hogy Te szeretted-e az alkotás folyamatát, élvezted megrajzolni őket, ez a fontos kérdés. Ha e kérdésre nemleges a válaszod, akkor pláne mindegy, mennyire "béna" Pikacsu.


Üdv R., aki nem tud rajzolni, de élvezi

2013. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!