Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki tud hegedülni, nektek...

Aki tud hegedülni, nektek mennyire volt nehéz megtanulni a vibrátot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi mennyi időbe került stb. Tudom, hogy egyénfüggő de egy kb. értékre lennék kíváncsi. Normális válaszokat kérnék, köszönöm.
2011. júl. 14. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 13 éve tanulok hegedülni. Volt egy tanárom, aki rossz irányba tanított meg vibrálni (azaz nem húrral párhuzamosan, hanem húrra merőlegesen vibráltam, képzelhetedXD). Aztán átkerültem más tanárhoz, aki kijavította, de 14 éves voltam, mikor megtanultam a helyes irányt.;) Eleinte olyan volt, mint a mentőautó hangja,de mára már egészen gyors lett.:D Mostani tanárom azt mondja, azzal tudom gyakorolni, ha gitárfogásban fogom a hegedűt(nem teszem fel), és úgy vibrálok rajta.
2011. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet változtatni a vibrátó tempóját, néha belegyorsítasz, vagy lassítasz, dúsítod.
2011. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
meg kell érzeni.
2011. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 boboooka válasza:
nekem egyik nap megmutatta másik nap már tudtam .!
2012. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nekem három év hegedülés után sikerült, de előtte nem is nagyon tudtam, hogy ilyen is van. :)) Egyszer csak ráéreztem, de az is segít, ha a csigát a falnak támasztod, és úgy próbálsz meg vibrátózni. Sok sikert! :))
2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!