Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Schubert klasszikus vagy...

Englishman kérdése:

Schubert klasszikus vagy romantikus zeneszerző volt?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek zeneakadémiára felvételizni és nem tudom, hogy klasszikusnak vihetnék-e Schubert dalt.
2013. júl. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Romantikus.
2013. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha Zeneakadémiára akarsz felvételizni, nem ártana kicsit jobban elmélyedni a témában. Ennyit egy mezei zeneiskolás is tud.
2013. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve próbálom kideríteni a kérdésre a választ, de egyik könyvben klasszikusnak, másikban romantikusnak írják, egyik tanár ezt mondja, a másik tanár emezt... Úgy hogy már rég elmélyültem benne, csak gondoltam itt is megpróbálkozom... mezei zeneiskolás...
2013. júl. 17. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség és nem is behatárólható, az élete melyik pillanatába volt rá nagyobb hatással a klasszikus, melyikbe romantikus, vagy épp melyikbe nyúlt vissza a barokk, vagy épp egy nép népzenei stylusába.

Nem a zeneszerzőt kell nézni, hanem a művet.

Neked egy klasszikus darabot kell vinni, nem pedig egy klasszikus zeneszerzőt!

2013. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó a választ!! :)
2013. júl. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!