Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez milyen technikával van...

Ez milyen technikával van készítve? Az anyagdarabkák simán rá vannak varrva és kész? Nem számít, hogy kifeslik a széle?

Figyelt kérdés
[link]

#varrás #anyagdarabkák
2013. júl. 22. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán rá van varrva, nincsen tisztázva. Látszik, hogy feslik a széle, de ezek az anyagok sűrűbb szövésűek, ha nem piszkálod, nem nagyon feslik tovább. Azt mondjuk nem tudom, egy gépi mosás után hogyan nézne ki.
2013. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Köszi!
2013. júl. 23. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet úgy is, hogy vlies anyagot vasalnak rá, úgy vágják ki és varrják, akkor jobban is tart az anyag. Én is csak nemrég tudtam meg, anyukám nagy foltvarró, én meg mindig csodáltam, hogy tudnak apró mütyüröket olyan tisztán rávarrni az anyagra, hát így. Ez a vlies merevíti ki. Flíznek is mondják.
2013. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!