Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egyszerre több pályázatra...

Egyszerre több pályázatra beadhatom ugyanazt a művet?

Figyelt kérdés
Versről van szó, és nagyon-nagyon fontos lenne, hogy minél hamarabb megjelenjen egy antológiában. A baj csak az, hogy mindenhol úgy van meghirdetve, hogy még nem publikált művekkel lehet pályázni. De pont egyszerre vannak, és mi lesz akkor, ha ne adj'Isten mindkét helyen megjelenik. Lehet ebből valami jogi kavarodás?
2013. júl. 26. 22:33
 1/1 selender ***** válasza:

hát nem vagyok profi ebben a témában, de szerintem galiba lenne...mi van ha mindkettő kiválaszt téged? akkor vagy összekapnak, vagy mindketten visszautasítanak, mondván, hogy máshol is "megjelenik".

amin én részt vettem pályázat, ott is kikötötték, hogy még máshol nem megjelent írással lehet pályázni...nyilván a könyv, ami le van védetve teljes tartalomra nézve, az írásod is levédeti


bár tuti van nálam nagyobb szakértő a témában

2013. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!