Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Adam Lambert is ciki kategória...

Adam Lambert is ciki kategória mint mondjuk Justin Bieber?

Figyelt kérdés

Mutattam tőle pár jó számot egy barátnőmnek és hát tökre lenézett utána... Pedig tényleg tetszettek :D Ráadásul ilyen pörgősek...

Ti felvállalhatónak tartjátok? :D Én mondjuk ezeket a számokat továbbra is hallgatni fogom, csak érdekelne hogy égő-e vagy sem :D


2013. aug. 19. 20:56
 1/9 sándorjános ***** válasza:
Jól teszed, hogy azt hallgatod, ami tetszik, de szerintem a kis perverziói minenkinek maradjanak meg a saját hálószobáinak keretei közt. Én például így név nélkül kimondhatom, hogy szeretem a Voca People feldolgozásokat, pedig ezer kifogást találhatnák rá, hogy miért ne szeressem. Szerintem égő zenéket ír Adam Lambert és Justin Bieber mind a ketten, még sok-sok más ezen a lapon említhető előadóval. Ám, ahogy a pop kultúrának űgy a rock, hip-hop, alternatív kulturának is meg kell tanulnia toleránsan fellépni egymással szemben. A másik megoldás, amikor nem a toleranciát teszed próbára, hanem asszimilálódsz, tehát olyan zenékről beszélsz, amik közösek az ismerőseid, és általad kedvelt számok közt.
2013. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
Nem, nem égő! Különleges ember! szerintem az 1D sokkal cikibb még ha most az is a menő. Imádom Adamet! Ő legalább nem kis puhapö.sű mint a mai sztárok többsége.
2013. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ők nem ugyanaz a kategória. egyiket sem szeretem különösebben, de Lambertnek jobb a hangja, erőteljesebb, nagyobb a hangterjedelme, és van 1-2 jó száma, bár szerintem egy kicsit ugyanolyanok a dalai, szóval sokáig nem bírnám hallgatni. Azonban egyértelműen tehetségesebbnek tartom Biebernél, csak azt nem bírom, hogy glam rocknak nevezi magát, mert a glam rock nem ez.
2013. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
am utolsó előtti vagyok, bieber is olyan mint az 1D :P Adam viszont IGAZI előadó!!
2013. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azért Justin Bieberrel nem említeném egy lapon. Annál sokkal érdekesebb személyiség, és jobb dalai is vannak, bár nem a stílusom. Ja, és nem olyan elszállt p.cs, mint Justinka.
2013. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindkettőt utálom. De azzal semmi baj sincs, hogy felvállalod őket. Ha ezután lenéz a "barátnőd" az nem is barátnő. Egy igazi barátnő jóban, rosszban kitart melletted. :)
2013. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én se említeném egy lapon, csak mikor írtam ki a kérdést, akkor szerettem volna valami olyan viszonyítási alapot amit lehet cikiség-faktorral mérni :D Meg kb. a barátnőm úgy nézett rám mintha JB-t hallgatnék.
2013. aug. 22. 13:50
 8/9 anonim válasza:
nem ciki ...adam tökéletes és amúgy az összes száma isteni és akik így reagálnak azok nem a barátaid
2013. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ciki?Királyság! :D Az az ember lenyűgöző személyiség.(Persze mindenkinek vannak ferde hajlamai,nekem is,neked is,neki is;)

És a Glambertek különlegesek...meg kissé különcek is. :)

2016. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!