Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó minőségű, de olcsó rajzeszk...

Jó minőségű, de olcsó rajzeszközök? Kellenének Betty Edwards Jobb agyféltekés rajzolás című könyvének sikeres elvégzéséhez.

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem meg a Jobb agyféltekés rajzolás c. könyvet, mert sok jót hallottam róla. Nem igazán tudom milyen rajzeszközöket kéne megvennem hozzá (biztos kell több B-s ceruza, jó radír, stb.), de tudnátok ajánlani jó minőségű, viszonylag olcsó és könnyen beszerezhetőeket? Esetleg a Színes jobb agyféltekés rajzoláshoz?

2013. aug. 20. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Faber-Castell. Már nem emlékszem milyenek kellettek,de volt gyurmaradír is, abból a szürkét vedd ne a zöldest.
2013. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te leszel az első, aki egy könyvet sikeresen elvégez. Majd tudósíts a részletekről.


A Koh-i-noor is megfelelő, meg az elefántos radír. A gyurma radírból tényleg jobb az, amit az előttem író javasolt.


Üdv R.

2013. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a Faber ceruzák olcsók... Honnan nézve?
2013. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. oké majd értesítelek, de nem tudtam mit írjak, ez jónak tűnt. :)
2013. aug. 21. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-as igazából többféle minőségben is kaphatók .

[link]

Mert ugye ez a fajta se olcsó.. szóval választék az van, bármelyik nagyobb márkát választja lesz olcsóbb és drágább változat.

2013. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!