Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményed szerint ki/ki volt...

Véleményed szerint ki/ki volt a legnagyobb hazai színész/színésznő? Miért?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 15:57
 1/5 Quileute válasza:
53%
Kabos Gyula. Szerintem nem szorul magyarázatra! :)
2013. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tesóm. Bárkit meg tud téveszteni a bőgésével és a szereplésével.....főleg ha ellenem intézkedik.....
2013. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gorgo 20 válasza:
100%
Mucsi Zoltán :D
2013. nov. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
57%
Básti Lajos, Törőcsik Mari,Bodrogi Gyula,Garas Dezső,Udvaros Dorottya, Básti Juli kiváló színészek, ha a színházra gondolok ők jutnak eszembe és fordítva is
2014. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Számomra ha ez a kérdés felmerülegy ember mindig is az első helyen áll (hozzáteszem rengeteg nagyon nagyon tehetséges színészünk van/volt, akire büszkék lehetünk) de nekem az örök nagy kedvenc az Rudolf Péter. Aki látott már Beugrót annak nem kell magyarázat. Aki látta élőben játszani annak sem kell. Egyszerűen zseniális! Ahogy improvizál, ahogy bohózatokban, és ahogy drámákban játszik. Nem mellesleg meg kell vele hallgatni egy egy beszélgetést, és egyből látszik, hogy mennyire tájékozott, széleslátókörű és okos ember. Szerintem mint magán ember is nagyon érdekes személyiség.

Az meg már csak ráadás, hogy élőben nagyon szerény, de nagyon kedves és ha nagyon siet valahova, akkor is megáll képet csinálni vagy autogrammot adni.

Hálát adok az égnek hogy ezt tapasztaltból mondhatom:)

Szóval nekem ő a legkedvencebb!!:)

2015. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!