Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Énekes szeretnék lenni! Erre...

Bauer.Mihaela kérdése:

Énekes szeretnék lenni! Erre van lehetőség? Mert nem szeretnék bármiféle tehetségkutató versenyre benevezni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok, és énekes szeretnék lenni. Vagy először csak megnézném, hogy sikerül-e nekem ez az egész. Valaki tudna segíteni?

Előre is köszönöm!:)


2013. szept. 28. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy milyen a hangod:)
2013. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, több versenyt is nyertem ;)

Meg nagyon sokan megdicsértek, hogy szép hangom van.:):)

2013. szept. 28. 17:20
 3/5 sándorjános ***** válasza:

Próbálj meg minél bonyolultabb zenéket megtanulni, kiénekelni, esetleg zongorázni, mert azon 1. kísérheted magad, 2. megtanulod a kottázást, és azok hangrendszerét a hangok elrendezését hangszeren.

Próbálj meg az énektanár/tanárnőddel gyakorolni, hogy felvételire minden rendbe legyen, aztán irány egy művészeti szakközépiskola, ahol tovább foglalkozhatsz énekléssel, és elkezdheted építeni karriered.

2013. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm szépen:))

Meg azon gondolkoztam, hogy megkeresek valami helyet ahol számokat írnak..betanítják, megtanulom, eléneklem felrakjuk egy zenés megosztóhelyre..aztán hátha beindul ez az egész;)

Van ilyen ?? :)

2013. szept. 30. 12:50
 5/5 sándorjános ***** válasza:

A youtube szerintem elég megbízható oldal erre, de nagy hírnevet nem hiszem, hogy szerezhetsz vele, viszont referenciának nem rosz, és terjesztésre is alkalmas.

Érdemes feltüntetni a videók címében, hogy "cover", tehát utánzat/feldolgozás, és az eredeti zene szerzőjét, esetleg énekesét, különben különféle jogokat sérthettek, amiért egyáltalán nem valószínű, hogy perelnek, de jobb a problémát gyökerében elfojtani.

Egy példa: "Bandád/Saját neve(d)* - Hit That (Offspring cover)"

2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!