Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az lenne a feladatom holnapra...

Az lenne a feladatom holnapra rajzórára, hogy találjak ki valamilyen furcsa találmányt. Akár már létező dolog is lehet, kicsit átalakítva. Nektek nem jut eszetekbe valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi ötletem, pedig egy hete gondolkodom rajta. :(
2013. nov. 26. 21:06
 1/2 Bsora válasza:
Szia! Végre valami jó kérdés :-P nem tudom mennyire rajzolsz jól, de nekem rengeteg ötletem van, talán kiindulónak jók lesznek. A legegyszerűbb megrajzolni a gurulós távirányáítású hűtőt, de lehetne egy darálóval egybe épített bébikanalazó ( ön etető) és hasonló hülyeségek jutottak eszembe.... Persze könyebb volna ha ismerném a személyisegedet. Lehetne akár egy ceruza (egyébb) adagoló asztal, beépített hegyezővel..... Remélem segítettem, és ha érdekelne még pár ötlet csak írj :-)
2013. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jókat írt az első válaszoló, nekem meg az jutott eszembe, ami már létezik is, hogy egy szobabiciklit tekerve működteted a netet. Ha lassítasz, a videó is leáll, amit épp nézel :)
2013. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!