Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen a festményem, hogy...

Milyen a festményem, hogy tetszik? 44x67cm, akril.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. dec. 31. 14:43
1 2
 11/17 zgyzgy ***** válasza:

Csak általánosságban említettem a jó minőségű anyagokat és az igényes installálást. Egy galériában vannak erre megfelelő technikai lehetőségek, míg egyéb helyeken ezek hiányoznak.

Ha vászonra festettél, akkor az máris egy jó pont. De ez nem szentírás, egy leakasztott budiajtóra is lehet festeni, ha ez művészileg indokolt.

A lényeg, hogy a néző ne érezzen amatőrséget, kínlódást, szegényességet vagy nemtörődömséget.

2013. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
egyetértek én is nagyon kritikus vagyok magammal is és mással is minden szempontból, nem is tartom magam tehetségesnek, jó festőnek vagy bármi jónak vagy pozitívnak, távol álljon tőlem az egoizmus. Mentségemre szóljon hogy utoljára 3 éve festettem gouache festékkel papírra.
2013. dec. 31. 17:55
 13/17 anonim ***** válasza:
ha csak hobbinak jó, mert jó érzés festeni, de a képek nem jók szerintem
2014. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

eladásnál számít, az, hogy mire van festve, mert a vászon, a fa tartósabb mint a papír


a kép minőségét és az alkotó tehetségét meg nem az határozza meg, mire szeret és mivel festeni


szerintem nincs tehetséged a festészethez, bár lehet ezek a leggyengébb képeid és vannak jobbak, vagy amiben valami rejtőzik

2014. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azon kivül, hogy nem tudok rájönni, mit akarsz ábrázolni a képpel, jó.


Mit akarsz ábrázolni a képpeL?

Látom, hogy van ott nap is, és fa is, és a gyökerei is, és két profil is. :)


Talán a világ zürzavarát? Káoszt látok a képeden.

2014. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
a lelkemet festettem ebbe a képbe
2014. jan. 4. 23:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem gagyi. Tök úgy néz ki, mint amit akkor látsz, mikor az általános iskolás gyerekedért elmégy délután és a folyosón ki vannak téve a rajzórás művek. Most nem is az, hogy mit ábrázol, mert van aki egy négyzetbe fest egy kört és kész, hanem az, ahogy ezt megvalósítottad.


Ez olyan, mint mikor elolvasnak egyesek egy Petőfi verset és közlik, hogy ilyet ők is tudna írni. De nem.

2014. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!