Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tanár segítségével és sok-sok...

Pphonda kérdése:

Tanár segítségével és sok-sok gyakorlással kb. hány év alatt tudnék megtanulni annyira fuvolázni, hogy bevegyenek egy fúvoszenekarba? (a banda tagjai 15 évnél idősebbek)

Figyelt kérdés

Ad egy kis előnyt, hogy 7 éve hegedülök és 4 évig szolfézsra jártam?

Előbbre vagyok mint egy kezdő 10 éves? (én 16 éves vagyok)



2014. jan. 6. 14:59
 1/5 nemethhedi válasza:
Én fuvolázok és szerintem, ha van hozzá érzéked, akkor 3-4 év alatt is sikerülhet :)
2014. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2014. jan. 6. 16:03
 3/5 anonim válasza:

szerintem ez változó

én 2 év után bekerültem a zenekarba

ha rengeteget gyakorolsz és kitartó vagy,akkor hamarosan be fognak venni,hidd el:)

2014. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

Már beiratkoztam zeneiskolába fuvolára. Fuvola tanáromtól tudom, hogy egy korombeli lány fél év alatt bekerült. :)

2014. febr. 18. 19:59
 5/5 anonim válasza:

Igen, ez egyénfüggő, én például egy év fuvola után kerültem be a zenekarba. Az, hogy 7 éve hegedülsz, szerintem nem sokat jelent ez ügyben, hiszen tök más hangszer, max a kottaolvasásod lehet nagyon jó. Az pedig zenekarban nagy előny, ha nem kell az új daraboknál minden hangnál megállni, hogy azt most hogyan is kell fogni.

Gyakorolj sokat, és akkor nagy esélyed van ahhoz, hogy bekerülj egy zenekarba. ;)

2014. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!