Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérhetek segítséget a történet...

Kérhetek segítséget a történetemben?

Figyelt kérdés

nem vagyok benne biztos,hogy jó kategóriába tettem,ezért külön bocsánat.

A lényeg az lenne,hogy írok egy történetetn,amiben most,egy olyan rész következne,amiben a lány eszméletlen lesz,és a barátja ápolja.Ezt ugye meg szeretném írni,de fontos események történnek azalatt,mialatt a lány kómában van.Ezzel nem is lenne semmi baj,ha nem a lány szemszögéből írnám a történetet.Ezt hogy tudom megoldani? Ez az első olyan történetem,amit kitartóan irogatok,szóval befejezni nem szeretném,és ne szóljatok le,hogy tapasztalatlanként miért írok.Kezdő vagyok,és fejlődök idővel,csak ebben segítsetek kérlek!



2014. jan. 14. 23:22
1 2
 1/15 savanyújóska ***** válasza:
100%

a.)valaki elmondja az ágya felett amíg kómában van, de nem hallja

b.)utólag elmesélteted valamelyik szereplővel

c.)ha eddig végig e/1-ben írtad, akkor vagy kitekintesz e/3-ba, vagy b.)

2014. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ:)

Az úgy nagyon elcsépeltnek tűnne,hogy mivel a lány altatót kapott,így csak ilyen elgyengült állapotban van,de hall mindent,csak képtelen teljesen odafigyelni rá? és akkor utána jönne,amit mondtál,hogy például a barátja elmondja a teljes történetet:) Vagy ez így zavaros lenne?

2014. jan. 14. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Iro vagyok en is.

Kifejezetten utalom azokat a törteneteket, amikben komaban vegetalo emberek vannak. Azt, hogy ferfi a nemed, onnan tudom, hogy szerencsetlen lanyt tetted komaba, es nem a fiut. A fantaziad beteges. A sztori pocsek. Irni meg nem tudsz. Te tulajdonkeppen mit akarsz? OLVASS INKABB, olvass el többezer könyvet - utanna lehet, hogy meg iro is lesz belöled (bar ezt erösen ketlem)

2014. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pl így:)

"Xy-ék később elmesélték, mi történt ,mialatt nem voltam eszméletemnél. "

2014. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
* vagy pedig: "hallottam, hogy Xy - valószínűleg fölém hajolva: ezt mondja'...', de valami akadályozta, hogy reagáljak neki."
2014. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 intrepid ***** válasza:
52%
Könyörgöm párbeszéd, és nem narrátorduma. Két barátja beszélget róla, nem is kell, hogy ott legyenek. Ha valaki írogatni akar, akkor tudjon már párbeszédeket írni. Narrátordumás fogalmazásokra én már ráalszok.
2014. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerni kéne a témát, anélkül ne írj róla, mert szar lesz. Menj el önkéntesnek egy kórházba, aztán talán utána.
2014. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
74%
A 3-as válaszolónak pedig nem ártana a helyesírási szabályzatot olvasni. "Utána" egy n-el. ;)
2014. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Kedves 3. Lány vagyok,és nem tudhatod milyen témában írok,nem olvastál egy mondatot sem a történetemből,ezért kérlek ne bezsélj(írj) ilyen 'hangnemben felém' én csak feltettem egy normális kérdést a,mi tudtommal nem tilos.Nem tervezem kiadni a regényt,saját magam szórakoztatására,lefoglalására írom ezt az egészet,és nincs beleszólásod abba,hogy írjak-e vagy ne.Nem az volt a kérdés,hogy abba hagyjam -e hanem,hogy hogyan tudnám megoldani.Ismerem a párbeszédet,képzeld,de amit az első válaszoló írt,tökéletesen jó lesz a történethez
2014. jan. 15. 20:16
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy így kiakadtam,hirtelen haragú vagyok,de nem tudom elképzelni,hogy valakinek úgy nem tetszik amit írok,hogy egy mondatot nem látott még belőle. Még egyszer elnézést,és köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jan. 15. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!