Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy versíró ember segítségét...

Egy versíró ember segítségét szeretném kérni, segítenél kérlek? (Nem kell profinak lenni, csak olyan keresek aki írt már néhány verset. )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiről tudom hogy szereti a verseket és már írt is. Nagyon tetszik nekem, megszeretném lepni egy verssel. Nem feltétlen neki szóló versel, mert még nem ismerjük egymást. Csak egy szép versel, ami egy jó pont lehet nála :)

Tudom, hogy olyanba kéne próbálkoznom amiben jó vagyok, de én akkor is megszeretném egy ilyennel lepni, mert nagyon kell nekem ez a lány :)


Szóval én megírnék egy "verset" valaki pedig megtenné, hogy kijavítja? Jó tudom ez így hülyén hangzik, csak néhol jó lenne ha esetleg átfogalmazná, vagy kiegészíteni, hogy ne legyen annyira amatőr. Szóval adna néhány tippet, és segítene a csiszolásában.

Nagyon hálás lennék érte, talán ez egy gyönyörű kapcsolat kezdetét jelenthetné ezzel a lánnyal :)


2012. dec. 10. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy fának érzem a dolgot, de küldd el ha megírtad ... aljas vagyok, így azt is megmondom, ha nem érdemes vele kínlódni
2012. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha másodvélemény is érdekel, írhatsz nekem is :)
2012. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Nem kell aggódnod, hogy milyen lesz a vers! Az a lány el fog alélni, ha meglátja, hogy a kedvéért versírással próbálkozol.
2012. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én lány vagyok (28), irtam már jópár verset életemben és persze sokat olvastam és nagyon szeretem a verseket. Versben lehet az egyik legjobban kifejezni önmagadat. Nem kell hozzá nagy tehetség, a költők sem "profin" kezdték. Az előttem szóló helyesen irta, tényleg pozitívan fog hatni a lányra, ha bármilyen témában verset irsz neki, még akkor is ha nem "profi". Szóval csak bátran!

Nagyon szivesen elolvasom ha küldessz és segítek is benne.

2012. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én már írtam pár verset,bár inkább könyvírással foglalkozok meg képregényrajzolással,de azért segítek szívesen! :)

Amúgy szerintem örülni fog neki az a bizonyos lány,hogyha megtudja,hogy a kedvéért verset írtál. És azt se felejtsd,hogy a ma már profinak számító költők sem rögtön úgy kezdték,hogy az első verse világhírű lett.

Szóval sok sikert! :D

2012. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már a vers elkészült, az első válaszírónak köszönhetően, de a második is segítőkész volt.

De azért köszönöm, hogy írtatok és bennetek volt a segítő szándék

2012. dec. 10. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!