Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kreatív írás szakkör/társaság?

Kreatív írás szakkör/társaság?

Figyelt kérdés

Ismer valaki székesfehérvári (ill. a környéki) vagy budapesti kreatív írás szakkört/társaságot? Főleg középiskolás fiataloknak, de az is jó, ha idősebbeknek. Nem baj, ha valamilyen egyesület/iskola szakköre, amennyiben van lehetőség külsősként részt venni rajta. Olyan összeülős, kreatív feladatokkal, egymás inspirálásával, de emellett önálló munkával eltöltött foglalkozásra gondolok. Sokkal jobban szeretek írni, ha van körülöttem valami inspiráló közeg, érdekes emberek, holtpontokon átlendítő vicces/kreativitást igénylő/újszerű feladatokkal, egy jó csapat, vagy egy "tanár", aki inkább csak egy tapasztaltabb író, aki segít pár dologban. Voltam nyáron egy írótáborban, és nagyon megtetszett ez a fajta alkotói közeg, sokkal produktívabb voltam abban az időszakban, mint egyébként bármikor, és jó lenne, ha a tanév időszakában is tudnék járni valami hasonló helyre. Interneten nem nagyon találtam, esetleg itt tud segíteni valaki? Nem netre/skype-ra/emailre, hanem tényleg élő kapcsolatra alapuló társaságot keresnék. Az sem hátrány, ha nem csak kifejezetten írásról, hanem egyéb művészeti tevékenységekről is szól, például fotózás, rajz/festés, zene.

Ha valaki ismer valami ilyet/hasonlót, legyen szíves dobjon egy választ, akár üzenetben is :)


16/L



2014. febr. 4. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!