Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Képet hogy lehet legolcsóbban...

Képet hogy lehet legolcsóbban kereteztetni, esetleg házilag? (olajkép, akril festmény)

Figyelt kérdés
Maga a festés is drága, (festék, vászon) hogy kéne bekeretezni házilag? van valami jó olcsó trükkötök, hogy a kép ne menjen tönkre?

2014. febr. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az interneten találni olyan oldalakat, amelyek útmutatást adnak házi / barkács képkeret készítésre és keretezésre (esetleg csak angol vagy német nyelven). Egyébként ez sem igazán olcsó, mert megfelelő nyersanyag és némi szerszámozottság is kell. Modern képeket meg nem is mindig szoktak bekeretezni.
2014. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már meglévő képeket olcsón keretezni nem tudom hogyan lehet,de ha feszített vásznat használsz,akkor keret is elhagyható,csak az oldalát is fesd le.
2014. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én náluk kereteztettem:

[link]


Jó árban kereteznek, nagyon szépen és a nagyobb városokba házhoz is szállítják. Meg kell kérdezni tőlük, hogy a lakhelyedre szállítanak e. Házilag nem tudom sajnos, hogyan kell keretezni, mert ahogy én láttam ezt gépekkel csinálják. Remélem, azért tudtam vmit segíteni :)

További szép napot! :)

2014. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam, hogy ingyen szállítják házhoz :) ami nem rossz :))
2014. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!