Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék zenét tanulni,...

Szeretnék zenét tanulni, zenélni, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Tapasztalt zenészek bizonyára megmosolyognak, de egész életemben rajongtam a klasszikus zenéért és azokért, akik ezt a kifejezési formát mesteri szinten űzik. Voltak próbálkozásaim billentyűs hangszerrel, de a tanár sajnos nem volt a helyzet magaslatán (alkohol), így ez megszakadt. Szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudnám a tanulmányaimat gyakorlatilag elkezdeni? Ami nagyon vonz azok a vonós hangszerek, de nekem úgy tűnik, azt nagyon bonyolult megtanulni, nem is tudom, hogy tudnám eldönteni, alkalmas vagyok-e ilyen hangszer használatára? Hol kezdjek neki 34 éves fejjel? Bánnám, ha ez kimaradna az életemből.
2014. márc. 7. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen keress egy tanárt, aki normálisan meg tud tanítani. Aztán majd kiderül, hogy mennyire tetszik neked.:)
2014. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kell ugyebár egy tanár, akihez jársz, és türelmes, vagy nagyothalló, vagy keveset otthon levő szomszédok, akiket nem nagyon zavar a gyakorlás, amit nem mindig kellemes hallgatni. Vagy egy hangszigetelt hely.
2014. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!