Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itthon autodidakta módon meg...

Itthon autodidakta módon meg lehet tanulni zenélni?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondoltam, mint itthon zongora, vagy gitár... legalább az alapokat. Sajnos hangszer hiányában. Nagyon szeretnék zenét "komponálni" FL Studio-val, de nehéz, mert semmi zenei ismeretem nincs. Sajnos iskolára meg stb nincs pénz... pedig szerettem volna. Így marad az itthoni FL Studio-s, autodidakta megoldás...
2014. febr. 22. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van érzéke a zenéhez, könnyen megtudja tanulni otthon is az alapokat. Nagyon sok internetes oldal, youtube-os videó van már ilyenekről:)
2014. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap vagy valamikor amikor lesz egy kis időm, belevetem magam az egészbe. Majd kiderül. :)
2014. febr. 22. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! :) Egyébként én zongorázom már 7 éve, szóval ha esetleg kérdésed van zongorával kapcsolatban, szívesen segítek:)
2014. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is zenész vagyok, a fő hangszerem a zongora, de a zeneelméletet is tudom, szóval szívesen segítek ha kell. Egyébként vannak ilyen kezdőknek szánt könyvek, amik kifejezetten arra épülnek, hogy otthon egyedül, tanár nélkül tanuld meg az alapokat. (pl. Alexandirában is vannak, ha szétnézel a zene kategóriánál). 21/f
2014. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!