Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok az úti levelemrő...

Mit gondoltok az úti levelemről? (13/L)

Figyelt kérdés

Úti levél


Hozzád szállnak gondolataim kedves barátnőm.

Menekülni utaztam Svájcba… Menekülni minden bánat elől, ami Magyarországon ért. És úgy érzem, amilyen megtört szívvel érkeztem, olyan boldogan megyek majd haza. Megtaláltam az örömöt Schwägalp csodálatos környezetében. A legtöbb időt a Säntis hegynél töltöm. A selymes fűben írom a verseimet és elmélkedek. Ezek közben szívesen eszek sajtot vagy új helyeket keresek fel. Itt mindent nagyon jó csinálni. De még is, a legjobb, ha tájat nézhetem. A zöld füvön tehenek legelésznek, vagy csak simán sütkéreznek. Ezen a gyönyörű sima füvön sokáig ellátni. És amint feljebb emelem a tekintetemet minden egyre szebb. A meredekebb részeken már van pár fa, és egyre több… A hegy teteje öregapó módjára magasodik felém havas csúcsaival és veszélyes, jeges gleccsereivel. Néha oly félelmetes, de még is oly hívogató. Itt Ő az egyetlen fontos dolog a számomra. Remélem, hamarosan téged is láthatlak.

Ezerszer csókol, a te igaz barátod.



2014. márc. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mesterkélt és nyálas. Persze ha ez volt a cél, akkor jó lett.
2014. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért öregapó? És az Ő rá vonatkozik, a hegyre?
2014. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A korodhoz képest nem rossz.

A helyesírásodra figyelj egy kicsit oda.

És őszintén mondd meg: ki az a XIX. századi író vagy költő, akit éppen mostanában forgatsz? :)

2014. márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!