Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit használtok pasztell képek...

Mit használtok pasztell képek megvédésre? Láttam, hogy a zsírpapír jó, de hol lehet venni nagy méretben, ívben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is lefújom hajlakkal a képet, hogy ne maszatolódjon el, és amint lehet, be is keretezem. Addig is ideiglenesen sima lefűzhető nejlonbugyiban tartom őket (tehát nem az érdesebb "narancsmintásban").

Íves zsírpapírt lehet kapni komolyabb papír-írószerboltokban (pl. Prex, Green papír stb.), illetve 100 forintos vagy 1 eurós üzletekben, esetleg háztartási boltokban, vagy nagyobb ABC-kben is (pl. CBA).

2014. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Pirexet akartam írni.
2014. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Eddig nem jártam sok sikerrel,de majd megnézem valami papírboltban. Nem akarok annyit keretezni,mert nem olcsó.

2014. ápr. 7. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az sajnos igaz, hogy nem olcsó, én is darabonként gyűjtögetem őket. Egyébként a lehető legegyszerűbb, legolcsóbb kereteket használom, meg egyébként kis méretű rajzokat készítek (max. A/4-es, de inkább kisebbek), így nem nehéz nekik nejlonbugyit venni meg egyszerű kis keretet találni.

Még valami: a zsírpapír, háztartási csomagoló stb. általában nem nagyon szokott szem előtt lenni, nekem mindig meg kellett kérdeznem az eladókat, hogy merre találom őket.

2014. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nagyobb méretben dolgozom,ha pasztellt használok és szinte kizárólag krétával.Igazából pont azért szeretem a pasztellt,mert nagy felületen is lehet vele dolgozni,csak ilyenkor meg jön a gond:)
2014. ápr. 8. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!