Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen információkat tudtok...

Cs.Kali kérdése:

Milyen információkat tudtok mondani erről a képről?

Figyelt kérdés

Fontos lenne konkrét adatokat megtudnom erről:


[link]



2014. máj. 8. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
maga a kép honnan származik? (mert a neten keresve nem találom)
2014. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan szarmazik, egy feladat resze, hogy beazonositsam. Elso ranezesre elso vilaghaborus kituntetesei vannak.
2014. máj. 8. 12:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta kiderítettem. Bolyai János látható a képen.
2014. máj. 8. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne higgy mindig az első találatnak :)

ezek orosz kitüntetések


ő bizony Lobacsevszkij :)

[link]

[link]


és nem is hasonlít Bolyaira (már ami képek elérhetők Bolyairól ... egyébként van oldal, ahol tévesen valóban Lobacsevszkij képét rakták Bolyaihoz)


viszont örülök, hogy megtaláltam, mert egy délutánom rá ment ... nem hagyott nyugodni a dolog, hogy én ezzel a fazonnal már ittam valahol valamit :)

2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy írok, csak annyira örülök, hogy az előttem lévő megtalálta :-) És gratulálok Neki :-)


Ma több órám rá ment, nekem is, mert nem hagyott nyugodni a dolog, hogy ki lehet. Én elsősorban a Francia, majd Angol és Olasz ( Magyarokat is megnéztem) tiszteket kerestem. ( Ami rajta van, nagy csillag, az a vaskorona érdemrend. Az első megérzésem, hogy író, költő volt, de aztán mégis az érdemrenddel kapcsolatban kutattam... Tudtam, hogy még másik oldalról is meg kellett volna közelítenem a kérdést, de addigra már elfáradtam, félre tettem és addigra meg találta az előző hozzászóló :-)

2014. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!