Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Minden koncertet rögzítenek a...

Minden koncertet rögzítenek a Liszt Ferenc Zeneakadémián? És mindet leadják a Bartók Rádión?

Figyelt kérdés

Rengetegszer adnak le a rádióban olyan koncertet, ami a Zeneakadémián volt, akár néhány hete, akár sok évvel ezelőtt.


Vajon ez azt jelenti, hogy felvesznek mindent???


Különösen érdekelne az egyik koncert, amin ott voltam. örülnék, ha újra hallanám a rádióban. Vajon lefogják adni azt is? Honnét tudhatom, hogy rögzítették-e?



2014. máj. 26. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden koncertet rögzítenek. A Bartók rádiónak van egy hangtára a neten, bár kicsit nehézkes a honlapjuk most.
2014. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hangtárat ismerem, viszont úgy vettem észre, hogy előadóra keresni benne nem lehet... Néztem is vissza sok-sok nap műsorát, már ameddig vissza lehet nézni, mert az is korlátos, de nem láttam benne, amit keresek. Meg őszintén szólva elég idegőrlő végigböngészni minden nap műsorát. Ha tudnám, hogy pár hónapon belül leadják, még oké. De ha csak évek múlva lesz vagy épp soha. Na ezért lenne jó tudni.

Vajon elküldenének melegebb égtájakra, ha megkérdezném emailben az Zeneakadémiától vagy a Bartók Rádiótól? És vajon melyiknél próbálkozzak? :)

2014. jún. 1. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bartóknál próbálkozzál az emaillel. A ZAK-on szerintem lassabbak, több dologgal kell, hogy foglalkozzanak. Sok sikert!
2014. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Akkor majd írok a rádiónak. Csak előbb átböngészem az aktuálisan elérhető hangtárat, hátha...

:-)

2014. jún. 2. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!