Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ajánlanátok bosszúról, harcról...

Ajánlanátok bosszúról, harcról, káoszról, pusztításról szóló verseket? Esetleg a háború éltetéséről szólókat?

Figyelt kérdés
Utóbbinál érdemes lenne a futuristáknál keresgélnem?

2014. jún. 3. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Bosszúról szóló versekkel ritkán találkozik az ember, de szerintem ezért ne is keresd. Ha találnál is, akkor azok szerintem nem lennének nagyon jók. Káoszról és pusztulásról írt néhány verset Baudelaire, szerintem érdemes lenne utána nézni. És igen. Ha a háború éltetéséről szóló verseket akarsz olvasni, akkor érdemes a futuristáknál keresgélned. Én leginkább Majakovszkijt ajánlom, de érdemes körbenézni az olasz futurista versek között is.
2014. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!