Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez az ötlet dada, vagy koncept...

Sándorjános kérdése:

Ez az ötlet dada, vagy konceptuális?

Figyelt kérdés
Fogtam egy 100 ft.-ot. Felragasztottam a papírra aranymetszésben. Alá írtam ceruzával, hogy mekkora értékű pénzt láthatunk, a papír értékét, amire ragasztottam, a ragasztó cseppek értékét, az elhasznált grafit árát, ami az adatok rögzítésére szolgál, a keretezés értékét, valamint az 1 óra munka órabérét, amit dolgoztam rajta (mondjuk 600 ft). Összeszámoltam az értékeket, rögzítettem a képen az összesített értéket. Aláírtam, valamint ráírtam a képre, hogy "valamint aláírásom eszmei értéke". Így kis számolás után lemérhetem mennyit ér az aláírásom, mennyire vagyok életemben elismert művész.

2014. júl. 15. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Konceptualis.


Udv R.

2014. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretlek R. :D
2014. júl. 16. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon konceptuális :D Valami művésztanonc vagy? Én szintén :P
2014. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak igyekszem :) különben alkalmazott grafikusként vizsgáztam (kiadványtervezés, arculat, logó tervezés stb.), de a képi ábrázolás vonala érdekel jobban, tanulmányaim ilyen irányban folytatom majd.
2014. júl. 19. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!