Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a versemről? 5 pontból mennyit érdemel meg, és miért? Légyszi, írjatok építő kritikát, hogy fejlődni tudjak! (nem az első versem, sokat írtam már)

Figyelt kérdés
[link] 10/L

2014. júl. 26. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Abban amúgy teljesen igazad van, hogy lehet szabad verset írni, de ez nem úgy működik, hogy ha nem jön ki a ritmus, akkor legyen szabad vers. Mert fent ilyesmit írtál.
2014. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Törpicur Łove válasza:

Annyira imádom hogy valaki kiteszi a művét közszemlére és aztán nem viseli el a kritikákat..


de hogy mondjak is valamit:

unalom!!! mindenki ilyeneket ír kb az egész annyi hogy az idő szalad de van jó is kész nem mondtál semmi újat, nem ébresztettél bennem mélyebb gondolatokat...

oké hogy 10 éves vagy, de az a bajod hogy úgy bánnak veled mint egy 6tal. akkor most fogadd el ezt a "felnőtt" kritikát:PP

2015. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia nagyon tetszik a versed én is 10 éves vagyok és én is szoktam irogatni és énekelni is tudok kicsit :) A lényeg nagyon jó felé haladsz és ha megkérhetlek egy ilyemsi mint ez a versed ilyeneket tudnál nekem küldeni itt gyakorikérdésekbe ? :))
2015. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!