Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Graffiti! Hogyan kezdjem el?...

Mcmxlvi kérdése:

Graffiti! Hogyan kezdjem el? (a többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 2-3 éve kezdett el foglalkoztatni a graffitizés,illetve ez az egész "kultúra" eddig csak màsok rajzait néztem a vàrosban,vagy graffitis filmeket néztem és csodàlkoztam,hogy bírnak ilyen kreatív,szép dolgokat festeni.Most jutottam el arra a pontra,hogy én is szeretném elkezdeni ezt az egészet...azonban rájöttem,hogy nemigazán tudok rajzolni.(nem tudok kitalálni magamtól egy betüstílust sem,hogy hogy nézzen ki ...)olvastam,hogy rajzoljak sokat és előbb utóbb kialakul a saját stílusom.De hogy,hogyha soha semmi ötletem?
2014. szept. 12. 23:29
 1/6 anonim válasza:

Akkor ne kezdj graffitizzni.


Van már tag neved? Azt próbáld meg minnél különlegesebben leírni. Megvan? Az ABC-d néhány betűje meg is van, mostmár csak a maradékot kell hasonló stílusúra elkészítened.


Ezután jöhetnek a ténylegesen művészi rajzok. Próbálj meg lerajzolni valamit. Mindegy mit. Pl csak egy kockát, nem, nem négyzetet,kockát. Aztán más geometriai formákat, egy kis idő és meglesz a saját stylusod.

2014. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*stílusod
2014. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen már megvan a nevem! és köszi szépen!!!
2014. szept. 13. 21:37
 4/6 anonim válasza:
Én most töltöttem le 8 ik évemet az iparban es idáig a stílusomat kerestem es meg is találtam , ha rám hallgatsz akkor 2-3 évig csak gyakorolj papíron amíg találsz egy nevet aminél megmaradsz en egy csomoszor valtogattam a nevem de most megtaláltam es azt írom mar 2,5 éve ...... Gyakorolj sokat , találd meg a stílusod es csak utána fogj hozza .
2014. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én már 7 éve graffitizek és nem papíron kezdtem. Nekem egyszerűen nem ment pedig próbáltam. Aztán úgy döntöttem hogy kipróbálom falon. Elöször csak betűket és aztán rájöttem hogy valamiért jobb nekem falon. Ja és nem azonnal graffitivel hanem cerkával és filcel
2015. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tájékozódj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nyilván a kultúrán belül)
2015. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!