Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Varázserdő Kiállítás és...

Varázserdő Kiállítás és Óriástársasjáték. Mit lehet itt csinálni, huszonéveseknek is való? Aki volt itt, tudna mesélni róla?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem gáz, hogy erre a kérdésre nem jött válasz... Pedig a neve alapján ez legalább egy értelmes, tanító jellegű program. Én sem voltam még, nem is hallottam erről a dologról, de a honlapjukat átbogarászva ez amolyan Csodák Palotája jellegű rendezvény lehet, csak itt a technikai vívmányok helyett a természetre helyezik a hangsúlyt. Biztos vagyok benne, hogy huszonévesek számára (ugyanakkor minden korosztály számára) is kellemes napi elfoglaltságot tud nyújtani a kiállítás.
2014. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Piri02 válasza:
A Varázserdő kiállítás elsősorban gyerekeknek (óvodásoknak, iskolásoknak) szóló ismeretterjesztő kiállítás. A kiállítás szó megtévesztő lehet, mert ez inkább egy játék. A látványvilág és az egész kivitelezés nagyon profi, a játék lényege pedig, hogy állomásokon, kérdéseken, feladványokon keresztül fedezd fel a témát: az erdőt és élővilágát. Van egy mesebeli szál is a történetben - varázslóval, átváltozással -, ami nagyon bejön a gyerekeknek, tapasztalatból mondom! :-) A feladványok egyébként különböző nehézségűek, úgyhogy gyerekek és felnőttek egyaránt elbíbelődnek a megfejtésükkel. Mi családostul mentünk (felnőttek, gyerekek vegyesen), ott voltunk szinte fél délelőtt a múzeumban, és kicsit se unatkoztunk. Én csak ajánlani tudom. :-)
2014. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. okt. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!