Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidéki kisvárosban élő huszoné...

Vidéki kisvárosban élő huszonéveseknek ajánlod, hogy felköltözzenek Budapestre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 18:53
 1/8 anonim válasza:
én Pesten lakom és most készülök vidékre költözni, persze közel Pesthez, de nekem nem jön be a szmogos nyüzsi, elég ha meló közben Pesten vagyok, élni jobb vidéken, a tisztább levegőben, a csendesebb környezetben. Persze ki mihez szokott, én vidéken is nőttem fel.
2013. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SoundscapeToArdor válasza:
Fura kérdés. Én mint budapesti inkább egy többé-kevésbé közelben lévő kisvárosba költöznék le. Ellenben vidéki rokonom meg épp, hogy fel szeretne költözni ide. Mindent összevetve... Vannak előnyök és hátrányok. Előny pl. a több munkalehetőség. Hátrány a piszok, a levegő minősége (a belvárosban gyakorlatilag meg lehet fulladni). Szóval... Anyagilag lehet, hogy előnyösebb, egészségügyileg viszont inkább hátrányos. Persze sok minden függ attól is, hogy melyik részére költöznél...
2013. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a vidéki kisváros alatt Mátészalkát érted, akkor egyértelműen erősen tanácsos a felköltözés, ha Sopront, akkor pedig erősen tanácsos a fenekükön maradni! Nagyon nem mindegy, hogy az ország melyik részéről beszélünk.
2013. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dél Magyarország - Szeged
2013. okt. 3. 00:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeged mióta kisváros?
2013. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeged melletti falu.
2013. okt. 7. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs! Akkor szerintem inkább először Szegeden érdemes próbálkozni. Persze attól is függ, hogy milyen területen akarnak dolgozni.
2013. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szegeden vannak munkák csak éppen egy álláshely betöltésére 200-300 jelentkező van, így nem mondhatjuk, hogy el vagyunk itt délen látva munkalehetőségekkel. Mi már bármilyen munkát elvállalunk diplomával, csak munka legyen.
2013. okt. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!