Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik rajz lett jobb?

Melyik rajz lett jobb?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lerajzoltuk Arielt, mondanátok véleményt?


1.

[link]


2.

[link]



2014. okt. 26. 02:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni. A teste mindkettőnek jó lett.

Az első képen a melltartó talán egy picit kicsi, a másodikon meg talán egy picit sötét.


Amivel gondom volt az arc inkább.

Elsőre azt mondtam volna, hogy egyértelműen a második nyert. De igazából az elsőnek sokkal szebben, jobban ki van dolgozva az arca és a haja. Csak a színek miatt olyan nem tudom, fakónak tűnt. A haja valamilrt nem tetszik, de nyert az első. A test színe valamiért jobban bejön a második képnél.

2014. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első, de kifejezetten jónak egyiket sem mondanám. Az arányok rendben vannak, de az árnyékolás, és a színválasztás nem az igazi.


Btw szerintem ha egy konkrét karaktert rajzol az ember, akkor nem érdemes teljesen más arcot csinálni neki, sem 5x akkora csöcsöket rakni rá.

2014. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik sincs rendben,de a 2. jobb.

Az elsőnél a csípő nagyon nem okés,olyan,mintha behorpadt volna és a széle jön ki.

2014. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első jobb szerintem.
2014. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második elég gyenge, főleg az arca.

Az első nem rossz, látszik rajta, hogy gyakorlott az illető, és tudja mit rajzol, tudja kezelni az eszközöket, elég lazán rajzol, "érettebben". Szóval tud. Csak az a kérdés, realisztikusan is tud-e...mert az jóval nehezebb, mint egy rajzfilmfigura.

2014. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A test mindkettőnél jó lett. Viszont a derekuk kicsit tényleg érdekes....

Az arc egyértelműen az első. Ott szépen ki lett dolgozva a hajjal együtt, de a második arca és haja nagyon "gyenge" lett. A második színe kicsit jobb de az árnyékolás megint az elsőnél szebb...

Én arra jutottam ezek alapján hogy talán az első jobb lett.

2014. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
első
2014. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első jobban tetszik.


Viszont, az elsőn nem Ariel van, Hanem Jessica Rabbit amint az anorexia-kezelésen épp Arielt cosplayel.


A második inkább sellő, ám nem értem, hogy a viszonylag jól árnyékolt ( azért bőven van még mit tanulni) test után mi az az arc, illetve, hogy a tenger alatt hol van menő plasztikai sebész, aki ilyen frankó szilikonokat csinált a halacskának.



Mindegyikben van jó-rossz, az első rajzoló talán kicsit több érzékkel rendelkezik, viszont épp emiatt "elművészieskedi" a rajzot.

Konkrét karakterrajzban a második jobb.


Van mindkettőtökben potenciál, gyakoroljatok sokat! :)

2014. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!