Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismertek valami szép számot...

Ismertek valami szép számot egy szál gitárral és énekhanggal karácsonyi koncertre? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval egy barátnőmmel fellépünk, és kellene valami nemzetközi szám. Ő énekelni fog, én gitározni. Valami jó ötlet?

2014. nov. 12. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Leonard Cohen-től a Hallelujah örök klasszikus és könnyű a gitár kísérete. Keress rá youtube-on. Van aki sikálva játssza, de szerintem adjátok meg a módját és bontásban tanuld meg a kíséretet, úgy szép. Lehet elcsépeltnek tűnik a szám, de én beiktatnám, ha több dalt adtok elő.
2014. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen el lehet játszani gitáron :)


Nine Inch Nails: Hurt

Green Day: Good Riddance

2014. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Márciuska ***** válasza:

- Eartha Kitt: Santa Baby

- Bing Crosby: Silver Bells


Szerintem jól hangzanak az angolszász területeken hagyományosan énekelt dalok is, pl. Calypso Carol, Sussex Carol, Bring a torch Jeanette Isabella, Deck the halls, O come all ya faithful (latinul Adeste fidele)

2014. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszi mindenkinek, különösen az elsőnek. A Halleluja-nak van külön karácsonyi szövege, szóval szuper ötlet volt. Sztem azt nyomjuk. Aztán ha valakinek van még valami jó ötlete, akkor nyugodtan írja meg. :-)
2014. nov. 13. 11:56
 5/5 anonim válasza:

Heló egy hét múlva teszek fel karácsonyi dalt. :)

https://www.youtube.com/user/tevagyajo1

2014. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!