Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Negyedik randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Hölgyeim! Negyedik randira (egy szál) virág jó ötlet vagy még korai?

Figyelt kérdés
Találkozgatom egy lánnyal. Nem durr bele a dolog, 3 randin vagyunk túl, és tudom döbbenetes a mai világban de még nem feküdtünk le, sőt csók sem volt. Kézen fogva sétálás a Várban, 5-6 órás nagy beszélgetések igen. Egyikünk sem szűz, sem kezdő, nekem is volt már több éves párkapcsolatom. Mégis ilyenkor az "elején" olyan vagyok mint egy gyerek. Nem akarom, hogy nyomulásnak érezze, én is tudom, hogy nem jó rögtön berúgni az ajtót, ezért a Ti véleményetekre vagyok kíváncsi ilyen helyzetben. Azt gondolnátok, hogy kedves gesztus, és örülnétek, vagy inkább azt, hogy a srác kicsit gyors és már szerelmes (és ez fojtogató). Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 6. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a virág mindig jó ötlet:)
2013. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
èn örülnék neki,szerintem jó ötlet :)
2013. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Virág az mindig szép ajándék. Imádom!:)
2013. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 fospuska ***** válasza:
virágot nem tudsz rosszkor vinni.:)
2013. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Önmagában tudom, hogy jó ötlet. Inkább itt az időzítéssel van gondom. Szívesen vinném, de nem akarom azt, hogy meglát egy szál vörös rózsával és inkább fojtogatónak érzi, amolyan elvárásnak. Nem tudom jobban megfogalmazni :)

Az egyik felem vinné a másik nem.

2013. jan. 6. 16:40
 6/20 anonim ***** válasza:
Első randira is jó, negyedikre meg már végképp nem tolakodó.
2013. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Pont jó időzítés 4.re.:)
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed akkor még ne vigyél! Lány helyében kettősséget éreznék, egyik énem nagyon örülne, viszont a másik kicsit megijedne.. de nem vagyunk egyformák :)
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hm, nos igen. Az utolsó kommentelő véleménye érdekes. Kifejtenéd ha megkérhetlek?
2013. jan. 6. 16:57
 10/20 anonim ***** válasza:

csoki jobb lenne :D azt én jobban szeretem :D

bár a virág is jó :D

2013. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!