Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyon gáz manapság komolyzené...

Nagyon gáz manapság komolyzenét írni? Mennyire hátrány ez lányoknál? 17/ F

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A lanyoknak nem tetszik mert az ertelmesebbek is felszinesek es befolyasoltak a modern reklamipartol. A NŐKnek tetszik.
2014. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Én személy szerint nagyon díjaznám, kifejezetten tetszene. Az értelmes lányoknak is nagyon tetszik, főleg ha írsz nekik egy általuk ihletett szerzeményt :)

17 L

2014. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a komolyzene ott van olyan helyeken is,ahol sokan nem is gondolnák.

Pl: film és játékzenék

2014. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk, hogy hatalmas hátrány, akkor abbahagyod, feladod azt, amivel akár hírnévre is szert tehetnél, és leszel egy részeges, drogozó, koxos páwa? :D


Gondolkozz el...


Az elsődleges mindig a te egyéniséged, a te személyiséged, és ha az megtetszik valakinek, abból lehet kapcsolat, ha te is beleegyezel.


Hidd el, meg lehet érezni, ha valaki nem adja önmagát, és fiú is, lány is szívesebben jár egy határozott emberrel, akinek szilárd világképe van, és nem döntésképtelen, bizonytalan...


19/L

2014. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Levente87 válasza:
2014. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Bgs válasza:
100%
Aki szerint ez "gáz" az egy primitív ember. Innentől te döntsd el, hogy mérvadó-e a véleményük és lesüllyedsz hozzájuk vagy keresel értelmesebb társaságot, ahova illesz és éled a saját életedet..
2014. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. :)

Sőt nekem kifejezetten kezd tetszeni a komolyzene. :)

14/l

2014. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%
Attól függ ,hogy hány éves vagy
2014. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem lány vagyok, de a saját véleményem:

Ha gagyit, fióknak akkor azt mondom ilyet más is tud (csak mondjuk más ágazatban), ha jót akkor is a kulcsszó az alázat (a rossznál ez duplán igaz).

Szörnyen taszító látni, amikor valaki ficsúrkodik a zenei ízlésével, vagy tehetségével. Ja... szóval a szerénység nagyon fontos, ha nem akarsz felszínesnek tűnni (persze biztosan sokan értékelnék a ficsúrkodást is).

2015. jan. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Gáz? Hátrány?:D

Hát nem tudom, mondjuk én zenetagozatos általánosba járok, lehet ezért tartjuk az osztálytársaimmal (karöltve azokkal a lányokkal is, akik hétvégénként bulizni és piálni járnak) a komolyzene iránti érdeklődés

határozottan szexinek

egyébként meg a lányok nagy részét nem érdekli a zenei ízlés, ha minden más

2015. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!