Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak köztetek, akik még...

Vannak köztetek, akik még emlékeznek a Virgin Megastore üzletre Budapesten vagy bármelyik más városban? Miért kellett ezeknek a lemezboltoknak megszűnnie? Kinek adnak ma ki lemezt ha senki nem veszi?

Figyelt kérdés
Emlékszem anno mindenki vitte a lemezét hallgatni és sorok álltak. Ilyenkor kicsit nosztalgikus hangulatom van, bizony nekem tetszett. Milyen lemezkiadók vannak még ma, ha vannak.
2014. dec. 14. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Emlékszem, meg arra is, hogy csomószor nem működött a készülék, ahol lehetett hallgatni. Pestiben mondjuk nem voltam. Nekem hiányoznak a lemezboltok, szerettem válogatni, meg szertartásos dolog nézegetni a borítót, betenni a lemezt. Egész más, mint neten nézni vagy onnan leszedni, és máshogy is szól. Sajnos most már használt cd boltok se nagyon vannak, pedig olyanokba szívesen járnék.
2019. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!