Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Népszámlálás: van egy lakásom...

Népszámlálás: van egy lakásom egy másik városban, de senki nem lakik ott. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Én pedig nem tudok odautazni a kérdőívért. Nincs albérlő, a lakást áruljuk, üresen áll. Ilyen esetben mit kell tenni?
2011. okt. 3. 15:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az "fog történni", hogy majd a népszámláló párszor becsönget a lakásba, de mivel nem talál ott senkit, a szomszédoknál fog érdeklődni, hogy mi a helyzet a lakással, akik gondolom majd elmondják, hogy nem lakik ott senki, és soha nincs ott senki, és így a népszámláló a szomszédok elmondása alapján fog felvenni lakáskérdőívet a lakásról. Ami igazából, ha tömblakásról van szó, szerintem tök egyszerűen fog menni, mert kb ismerik a lakás jellemzőit, mivel hasonlókban laknak.
2011. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!