Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme verset/regényeket...

Zenon kérdése:

Van értelme verset/regényeket írni, akár több kötetet is, ha az ember úgy érzi, soha nem fogja elolvasni senki?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta írok, lírát, prózát is, de mindig elbizonytalanított, hogy "ugyan kinek" alkottam. Van értelme az írásnak, ha nincs visszajelzés, ha sosem lesz pénzem kiadni ezeket a műveket?

2014. szept. 4. 14:37
 1/10 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell kiadni, manapság ott az internet.


Én például a verseimet meg szoktam mutatni azoknak, akik hozzám közel vannak, és úgy gondolom, tudnák értékelni.


Illetve, például szoktam blogot írni egy kisebb internetes közösségi oldalon, és ott is szoktam kapni visszajelzéseket. Azt gondoltam volna, hogy senkit nem fog érdekelni, mit írok, de amikor 5-6 ember visszajelez, hogy tetszett neki amit írtam, az nagyon jó érzés.

Nekem például már ezért a 6 emberért megéri írni.

2014. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig van értelme, ha ez neked fontos. Engem például érdekelne, amit írtál. Én csak azért szoktam írni, mert ettől jobban érzem magam.
2014. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha esélyt sem látok arra, hogy valahol megosszam, akkor neki sem kezdek. Nem magam szórakoztatására írok.

Ez abszolút egyénfüggő. Mindenkinél más a motiváció.

2014. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2-es szívesen küldök, ha gondolod. :)


Köszi a válaszokat.

2014. szept. 5. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:

küldhetsz, érdekel

2-es vagyok

2014. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy van értelme, csak írjál szépen és ne bizonytalanodj el. Biztos vagyok benne, hogy elfogják olvasni az emberek, természetesen lesznek kritikák, jó v rossz, de az fontos mert ezáltal megfogod tudni, mégis csak vannak akik olvassák az írásaidat.

Én nagyon szeretem a verseket, regényeket, nyugodtan írhatsz nekem is. OK?

2014. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ok! :)
2014. szept. 7. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Köszönöm a verseket, elolvastam,komment küldve.

Minden jót, csak így tovább!

üdv.

2014. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
[link] oldalon keszits egy blogot magadnak :-)
2014. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel az álmaid csak azért, mert sok a birka!!! :) Ha szeretnél írni, akkor írj, add ki és a kínálat majd előbb-utóbb rátalál a keresletre/ vagy fordítva :D / :) Engem ez motivál, hogy írjak "másodállásban" :)
2015. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!