Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanulhatnék meg jól...

Hogy tanulhatnék meg jól magamtól rajzolni?

Figyelt kérdés
Kép alapján bármit le tudok rajzolni könnyedén, de ha valaki azt mondja, hogy magamtól rajzoljak bármit, az többnyire a fejemben csodálatosan megvan,de papírra vetve borzalmasan néz ki.. Mit tudnék ezzel kezdeni?

2014. dec. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni kell róla könyveket, nézni videókat. És gyakorolni a végtelenségig.
2014. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először másolj nagyon sokat.
2014. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tanultam jól meg hogy videókat néztem de közbe én is rajzoltam amit a videóban. Aztán megtanultam azokat magamtól is rajzolni.
2014. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nézz videókat, de ami ennél is jobb: Vegyél egy olyan könyvet, ami részletesen taglalja az arányokat, rajzolásmódot, stb. Ha például embereket akarsz rajzolni, figyelmedbe ajánlom a művészeti anatómia című könyvet. Nagyon hasznos, minden csont, és testrész le van benne rajzolva. Linkelek pár képet, ami alapján megtanulhatod az arányokat, pl arcábrázoláshoz. Nem nehéz, de gyakorolni azért kell. Másolhatsz is, de ne sokat. Mert másolni az is tud, akinek egy cseppnyi tehetsége nincs. [link]

ezt olvasgasd.

2015. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!