Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnatok otletet adni szomoru...

Tudnatok otletet adni szomoru halallal kapcsolatos temahoz hogy mit rajzoljak?

Figyelt kérdés
Szokep szerut hogy pl egy szobol vagy tobb szobol ami ugyan azt jelenti mondjuk kirakni egy kepet. ("love" es abbol egy sziv)
2015. jan. 5. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ahogy olvasom kérdésed, bennem is kérdések ötlenek fel. Ki vagy? Miért akarsz ilyen témában rajzolni? És miért nem lehet helyesen írni? Mert ennyit igazán tehetnél. Mondjuk nem hagyod le az ékezeteket. Tudom, a flegma írás manapság divatos, de ezek az emberek magukat minősítik. A témával kapcsolatban pedig: elég szánalmas, ha valaki mástól kér ötleteket saját rajzaihoz. A művészek SAJÁT ötleteiket vetették papírra. Ennyiből keress egy képet neten, és másold le. Majd dicsekedj vele haverjaidnak, mondván: nézzétek, mit rajzoltam. Ennyi. Ja, és hogy a kérdésedre is válaszoljak: rajzold azt, ami neked eszedbe jut (már ha van egy csöppnyi fantáziád) és ne a mi ötleteinket használd, hogy aztán sajátjaidként dicsekedj velük. Pont.
2015. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) nem vagyok flegma :) csak nincs kedvem minden ekezetes betunel 3 mpet varni :) de veled tudok k..rvara flegma lenni ha egy ki...szott kerdesre nem tudsz rendesen valaszolni :) na ez flegma volt.
2015. jan. 6. 21:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Es azert akarok ilyen temaba rajzolni mert ilyen a "lelki" vilagom
2015. jan. 6. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Oké. ez válasz. Ez esetben bocsánat. Rendben. De a többi még mindig érvényes. Rajzolj, amit akarsz, de csak figyelmeztetlek: azzal, hogy ilyen kérdéseket/kéréseket írsz, mindenkivel tudatod, hogy valószínű egy fikarcnyi tehetséged sincs, csak másolni tudsz. Ja, mellesleg leszarom, ha flegma vagy velem, vagy bunkó. Csak véleményt mondtam. Ennyi.
2015. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak megmutattam hogy a kerdesem nem volt flegma:))
2015. jan. 8. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt, hogy mennyire buta vagy. :)) xdd
2015. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kell minden ékezetes betűnél várni?

A magyar billentyűzetet választásként be lehet állíttatni,szakértő-barát kb.fél perc alatt megteszi.

Azután baloldalt a listán kb.2mp alatt átállítható,de magyaron hagyni is jó,csak több latin betű választék lesz.

Ez nem flegmaság,hanem igényesség kérdése,tényleg.És még a többiek iránti tiszteleté is,hogy aki olvassa,ne félkész szöveget olvasson,ne magának kelljen hozzágondolnia az ékezeteket.

DE hát a mai egyre önzőbb világban ez nem meglepő.

A témához visszatérve,ez is szomorú,sőt halállal is kapcsolatos,ahogy nyelvünk ékessége hal meg a saját kezünk által,ahogy föláldozzuk az igénytelenság oltárán.

El tudok képzelni egy olyan szöveget,amelyben minden magánhangzón hosszú ékezet kellene,hogy legyen,úgy leírva,hogy egyáltalán nincs semmi ékezet rajtuk,és minden magánhangzó olyan szomorú sikollyal nézne,mint a Csontvárynál.

2015. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Like ;)
2015. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!