Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik kiadót válasszam...

Ch. Darwin kérdése:

Melyik kiadót válasszam szerintetek egy első könyvhöz?

Figyelt kérdés
Melyik kiadót ajánlanátok? Nem pénz szerzési céllal írtam egy erotikával erősen túlfűtött kéziratot. Viszont a kiadók keresése közben igen csak döntés képtelen lettem. Nem szeretem ha hülyének néznek ezért inkább informálódni szeretnék. A magán kiadással se lenne bajom csak nem költenék rá 300 000,-t. Mindenki véleményére, válaszára kíváncsi vágyok!

2015. jan. 19. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
undergroundkiado.hu - itt bármit kiadnak, ha kifizeted. Alapból 15000 forint plusz egyebek, ha kéred: lektorálás, szerkesztés, de ezek egyenként drágábbak, mint a kiadás teljes összege. Nézd meg a weboldalukat.
2015. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
publiot próbáld meg.
2015. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy ha kéri a lektorálást? Nem lektorálást, de korrigálást feltétlenül kell, hogy kérjen, anélkül nem adhatnak ki egy könyvet sem.

Egyébként én több kiadóval próbálkoznék, és összehasonlítanám a véleményeket a könyvről.

2015. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: nem. Az Undergroundnál csak az automatikus tördelés, borítókészítés, ISBN-intézés és effélék vannak az alapárban, olvasd el, mit írnak :) A korrektúra és a szerkesztés külön szolgáltatás.
2015. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, elvileg kellene korrektúra,s tb., de sajnos ma már a nagy kiadók is sokszor visszaküldik a tördelt kéziratot a szerzőnek, hogy korrektúrázza magának, ami a legnagyobb baromság egyébként.
2015. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
illetve, hogy korrektúráztassa le, mert ő úgysem tudja, az egy szakma.
2015. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!