Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanuljak meg rajzolni?

Hogyan tanuljak meg rajzolni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és egyáltalán nem tudok rajzolni. Ezen viszont változtatni szeretnék. Hogy a lényegre térjek, már régóta szeretnék megtanulni anime/manga karaktereket tudni rajzoni (vagy legalább másolni), de nem tudom, mit csináljak. Hogyan/hol kezdjek ebbe bele? Én tényleg nem tudok rajzolni. Ismer valaki valamilyen leírást abszolút kezdőnek? És/vagy van itt hozzám hasonló, akinek sikerült megtanulni? Hogyan csináltad?


Elnézést, ha nem jó kategóriába írtam a kérdést, de ez tűnt a legközelebbinek ehhez. Választ előre is köszönöm.


2015. jan. 25. 19:21
 1/3 cukimuki0131 válasza:
Jó,talán a korosztályunk eltér,de én úgy tanulgatok,hogy megnézek ilyen vidiket a neten,beírom youtubra h how to draw valami és kidobja én meg szépen megnézem,hogy hogyan csinálja.Próbáld ki!Írd be,h how to draw manga/anime és ennyi :D
2015. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem tudsz rajzolni, akkor veszett fejsze nyele. Jó rajzos sosem leszel, de jobb az lehetsz. Erre nincs útmutató. Gyakorolj! A gyakorlás erre való.
2015. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hehe egy kicsit tíz évvel fiatalabb vok de én is úgy tudok (elég jól) rajzolni hogy gyakoroltam. Nos szerintem ha pénzt is akarsz belefektetni akk vegyél egy rajzot tanító könyvet. De ha nem akarsz tölts le egy olyan képet amin a rajz a köröktől vonalaktól kezdve rajzolja le az egészet vagy nézd a youtubeon de nem ajánlom.
2015. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!