Milyenek a rajzaim?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek milyenek? átlagos annál jobb vagy rosszabb? mit tanácsolnátok?

13L



2015. febr. 1. 17:06
 1/8 anonim válasza:
Nagyon tehetséges vagy, pláne ilyen fiatalon.
2015. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

13 évesen átlagosak. Járj rajztanárhoz, mert nem veszett az ügy.

21/F

2015. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem rossz..de inkább átlagosnak mondanám.
2015. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tetszenek

(én lemaradtam a pálcikaemberkéknél,úgyhogy hozzámképest kimagasló tehetség vagy:D)

2015. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
átlagosak,semmi kiemelkedő nincs bennük. de ez nem azt jelenti h fejlődésképtelen vagy e téren. csupán csak nem tanultál (eleget) (perspektívákat,arányok helyes felmérését,színszimbolikát stb.-t)
2015. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem kifejezetten ügyes vagy! Szépen rajzolsz! Csak így tovább!!!
2015. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy tökéletes (mert őszintén nem az), de van benne érzék. A rajtanár jó ötlet. Én is járok. És sokat tanultam tőle.

A festéket jónak látom, de ceruzával nem megy. Vagy csak a ceruza pocsék? Én sose szerettem a 1000 forintos színesceruzákat. A legjobb grafit a B-s, szóval azzal rajzolj, és az olcsó színeseket dobd el. Én is annyi idős vagyok mint te, de a saját pénzemből veszek színest, mert anyuék nem lássák értelmét a 4000-5000 forintos ceruzának. Ajánlom őket neked is.

2015. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl nagy tehetségnek ezt nem nevezném,nagyon átlagos,minden 13 éves kb. így rajzol (vagy rosszabbul).

Tanulnod kell még,sokat,perspektíva,árnyékolás,stb...

2015. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!